Един идва в районното и казва:
— Вчера бях тук, подадох жалба, че са ми откраднали колата… — Добре. И какво?
— Ами, искам да си изтегля жалбата – оказа се, че жена ми я била взела без да ми се обади. Намери се колата… — Я да ми се махаш от главата! Объркваш цялата ни отчетност! Още снощи прибрахме крадците!
Пристига младеж в една фирма и иска да постъпи на работа като агент по продажбите. Шефът му казва:
- Имайте предвид, че нашите агенти по продажбите трябва да бъдат много опитни. Дет се вика - на ескимос, хладилник да могат да продадат.
- Това е елементарно. - отговаря младежът. - Аз в предишната работа продадох на един арабски шейх, който притежаваше харем от 347 жени..
- Абе, на шейх не е трудно да се продава. Той има много пари...
- Да, Ролс-Ройс сигурно не е трудно. Обаче аз му продадох надуваема жена....