Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Силиконова долина - това е между гърдите на кинозвездите и фолкпевиците.
Разни 1,627 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива един човек да търси работа във ферма. - Искам 1000 лева заплата! - Чакай, бе! Хората тука взимат по 50-60 лева, а ти 1000?! Че какво повече знаеш? - Ами... Разбирам езика на животните. - Добре. Я ела тука. Завел го шефа при свинете. Животните изгрухтели. - Аха. Шефе, казаха, че са се опрасили с 5 прасенца, а вие и кмета сте писали 3, две сте си ги поделили! - Сакън! Тихо! Добре, добре! Разбрал си някакси. Ама я ела при кравата! Кравата измучала. - Да, шефе. Ами тя каза, че дава по 10 литра на ден, а вие с кмета пишете 5, другите си ги вземате! - Добре! Добре! Тихо! Нает си! 1000 лева! 2000 лева! Само мълчи! Отиват те да уредят договора, минават покрай овцете и те изблейват. Шефа бързо казва: - Не ги слушай, не ги слушай! С кмета бяхме пияни! Събрал шефа на борците всички свои подчинени и им казва: - От утре искам да ми разхождате питбула, и да внимавате да не му се случи нещо защото някой каже ли ми, че му се е случило нещо ще го правя да умира. Взели те кучето и започнали да се редуват да го разхождат и да се грижат за него. Но не щеш ли, един ден го блъснала една кола. Събрали се всички мутри на съвет да обсъдят как да кажат на шефа си, че кучето е умяло. Мислили, мислили и накрая един от тях казал: - Момчета, аз ще се оправя с шефа. Отива той на другия ден при шефа си и го пита: - А бе шефе, питбула много странно гледа! - Що бе да не е умрел!?! - Шефе, ти го каза... Слугата: - Извинете, господин графе, но вече шест месеца не съм получавал заплата! Графът: - Извинен сте! Съпругът получава телеграма от жена си, която е в санаториум за отслабване. В телеграмата пише: "За 10 дни отслабнах наполовина. Да остана ли още?" - Съпругът отговаря: "Остани още 10 дена." Върви си Мечо Пух през гората със счупена ръка и само с едно око. Среща го Йори и го пита: - Пух Мечо, какво ти се е случило? - А, нищо особено. Хванахме се с Прасчо на бас на едно око, че няма да може да ми счупи ръката.