Късно вечерта една блондинка минава през парка и чува:
- Стой! Спряла.
- Легни! Легнала.
- Госпожо, лошо ли Ви е? Аз си играя с кучето и гледам Ви лежите.....
След корабокрушение англичанин и французин попадат на необитаем остров. Французцинът си построява колибка от клони и листа. Англичанинът си прави тухли от кал, изпича ги на слънце и построява от тях две къщи.
- Ама защо са ти две къщи? - пита изумен французинът.
- Едната е клубът, който ще посещавам - обяснява англичанинът. - А другата е клубът, в който кракът ми никога няма да стъпи!