Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жив е той,жив е!Там в механата, потънал в мисли,седи и пъшка, мъж безработен на средна възраст, пари за хлеб нема,за спирта намира. На една страна захвърлил чаша, на друга бутилка на две строшена. Очи тъмнеят,глава се люшка, устата вика:"Налей мастика!"
Разни 1,944 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тоз дезертьор дет са самоуби ше го съдя за отклонение от военна служба и повече никой няма и да си помисли да направи такова нещо. - Вече няма никога да го чакам с вълнение, кога ще чуя стъпките му, и как ще звънне на вратата точно в седем вечерта! - Божичко, какво се е случило? - ... и повече никога няма да вечеряме на свещи.. - Но какво е станало? -... и той повече няма да седи до мен вечер и да ме нарича с нежни думи, както през последните две години. А довечера ще изгоря всичките му любовни писма! - Какво става? Разделяте ли се? - Не! Просто ще се омъжа за него! - Как мога да се омъжа за мъж, който ме лъже??? - Искаш да си останеш стара мома ли? …и Вълкът се надвесил над бабата на Червената шапчица и казал: - Ще те ям! Избирай с какво - с кетчуп или с горчица? - По-добре с телевизора, че след малко ми почва сериала. Сухо изпиране - когато от коша с мръсните дрехи вземаш нещо почти чисто.