Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят си Исак и Моше и обсъждат филма "Титаник". - И колко пъти го гледах, толкова пъти се просълзявах... - реди Исак. - И аз! Много жалко за брилянтите, наистина!!!
Любими Герои 2,697 прегледа
Следващ →

Още вицове

Търсите жена? По-добре търсете пари. Жената сама ще ви намери. Историята на САЩ в един ред: Бледоликите избиват червенокожите, за да направят път на чернокожите. Срещат се две планети: - Какво ново? - Нищо особено. Изглежда, че съм прихванала отнякъде разумен живот. - Дреболия. Аз също съм го карала. Четири, в най-лошия случай, пет хилядолетия - и си отминава само. Ще вдигнеш температура за кратко, ако заразата сама стигне до термоядрена реакция. А ако се лекуваш, то вече на стадия на античността обикновено започва ремисия. Аз обикновено за профилактика взимам по три астероида на хилядолетие след всеки ледников период, и нямам никакви проблеми. Оперен театър, започва представлението. - Тихо, увертюрата! - Ти си увертюра! Разговор между двама приятели: - Ти си ми най-добрият приятел и не мога да мълча повече. Ето ти непрекъснато ходиш в командировки, пари печелиш, а твоята жена през това време мърсува. Само те чака да тръгнеш и на вратата вече има опашка от мъже. - Знам, бе, знам! .... И кво да направя? - Ами разведи се с тая мръсница! - И после кво, да се редя на опашката ли?