Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бездомните кучета ближеха жълтите павета и си мислеха: "А не може ли другия път да хвърляте не домати, а кюфтета!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Циганин към сина си: - Колко пъти ще те уча как да си обуваш гащите - жълтото петънце отпред, кафявото отзад...
Любими Герои
03.10.2017
3,166 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две борчета се срещат на улицата. Но единия незнайно защо бил с микровълнова печка на главата. - Абе браточка защо си с печка на главата?? - Учуден попитал единия. А другия отвърнал: - Ами шефа ми каза да си опичам мозъка!
Майстор строител бил на гурбет в чуждо село. След работа отива в тамошната кръчма, която имала и хотелски стаи. Кръчмарят му предложил: - Слушай, майсторе, ако направиш 3 неща, ти подарявам кръчмата и стаите горе. - Кажи условията - казал майсторът. - Първото е да изпиеш един литър от моята ракия, второто - в двора имам доберман, боли го зъб, трябва да го нахраниш. И третото - горе имам една камериерка. Трябва да я накараш да получи оргазъм. - Съгласен съм - казал майсторът. Изпил ракията на екс и отишъл в двора при кучето. След 2 часа се върнал със скъсани дрехи, изпотен и се провикнал: - КУЧЕТО Е ГОТОВО, КЪДЕ Е ОНАЯ С БОЛНИЯ ЗЪБ?
Посреща зетят тъщата на гарата, докато тя си подава багажа през прозореца на купето,зетят пита: - Мамо, за дълго ли? - Докато ви омръзна. - Няма ли поне от влака да слезеш.
В детската градина. Иванчо казва на Марийка: - Марийке, ела на балкона да ми направиш една свирка! - Иванчо, а какво е това балкон? - попитала Марийка .
- Защо децата не ги боли глава? - Защото не пият.