Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Госпожата казва на учениците: -Деца,кой ще разкаже съчинение за зимата? Първа вдигнала ръка Марийка и започнала да разказва. -Зима е. -Добре Марийке продължавай. -Вали пухкав сняг. -Добре Марийке по нататак. -Езерото е замръзнало. -Добре Марийке достатъчно.Някой друг да иска?Попитала госпожата. -Аз искам.Казал Иванчо. -Добре Иеанчо ама без глупости.И тои започнал. -Зима е.Вали пухкав сняг. -Браво Иванчо продалжавай. -Езерото е замръзнало. -Много добре Иванчо продължи нататък.Казала учудена госпожата. -Един вълк и една вълчица се ебат на леда. -Въъх!Иванчо неудобно е! -Неудобно е госпожо хлъзга се!
Иванчо и Марийка 2,284 прегледа
Следващ →

Още вицове