Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви един доста пийнал гражданин по улицата с ключ за кола в ръката. Вижда порядъчен минувач и го пита: - Изззвинете, да сте виждали колата ми? Ключа е в мен, а колата ми я няма. Погледнал го трезвеникът и му казал: - Виж се колко си пиян, бе! Не стига, че ти я няма колата, не стига, че едвам ходиш, та чак дюкяна ти е разкопчан и зарзавата ти е навън! Погледна се долу почерпения и казал: - Ужас! Откраднали са ми и гаджето!
Други 1,889 прегледа
Следващ →

Още вицове

Известен адвокат бил повикан в провинцията, за да защитава някакъв обвиняем. Противната страна имала за защитник местен адвокат, който започнал речта си със следните думи: - Господа съдии, най-напред искам да обърна вниманието върху следното: всички знаем, че когато някой се почувства малко неразположен, обикновено се обръща за съвет към аптекаря. Ако види, че е по-сериозно болен, отива при домашния лекар, с когото преди това често се е съветвал. Но когато е убеден, че случаят е безнадежден, той вика на помощ най-известните специалисти от столицата. Един философ трябвало да мине от единия на другия бряг на голямо езеро. По време на дългото пътуване той заразпитвал рибаря, който го прекарвал с лодка: - Приятелю, знаете ли алгебра? - Не - отговорил рибарят. - Как, но тогава ти си загубил една четвърт от живота си! - възкликнал философът. - А учил ли си математика? - Не. - О, та това значи, че две четвърти от живота си пропилял! А имаш ли понятие от философия? - За това чувам за първи път! - чистосърдечно отговорил рибарят. - Ай, ай, ай, та, човече, ти си загубил три четвърти от своя живот! - с почуда заклатил глава философът. В това време над езерото започнала силна буря. - Господине, знаете ли да плувате? - попитал рибарят. - Не, не зная. - Тогава бързо лягайте в лодката, защото ако се преобърне, всичките четвъртинки от живота ви са загубени! - обобщил рибарят. Изказване на блондинка: - Върти ми се нещо из главата, ама прелива от пусто в празно! Защо във всяка патрулка има по трима полицай? Защото едното може да чете, другото да пише, а третото обича интелигентната компания. "САМО НА УЛИЦАТА ЛИ СИ ТОЛКОВА ОТВОРЕН, ДАЙ ДА СЕ ВИДИМ В ИНТЕРНЕТ И ДА ТЕ ВИДЯ И ТАМ ЛИ ЩЕ СИ ТАКЪВ ОТВОРКО!?"