Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В чужбина хората си слагат обезопасителния колан с мисълта - ами ако се случи катастрофа? В България хората си слагат колана, мислейки - ами ако се случат катаджии?!
Бисери 3,519 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж всяка вечер се прибирал пиян и жена му му забранила да излиза без кучето, на което имала доверие. На следващата вечер той се прибрал отново пиян. - Пил съм само две бири, ако искаш, питай кучето! - Куче, колко бири изпи мъжа ми? - Бау, бау! Същото се повторило и на следващата вечер: - Пих само две бири, питай кучето! - Куче, колко бири изпи мъжа ми? - Бау, бау! Изведнъж жената се сетила и попитала: - А колко ракии? - Бауууууууу! Чък Норис може да си напише името на коМпютЪра само с едно копче. Телефонът на рецепцията в хотела звъни. - Портиерът ли е? Елате бързо! Тъща ми иска да скочи от прозореца на шестия етаж! - Но какво мога да помогна аз? - Тоя ваш скапан прозорец не може да се отвори! От прогноза за времето: "Не си режете ноктите на краката, утре през целия ден ще са отрицателни температурите и ще се появят поледици" - С кого разговаря този човек? - Сам със себе си. - Е, тогава защо вика? - Не чува добре.