Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Щастието в живота е съставено от онези малки скоро-забравени неща - очарованието на една целувка или една усмивка, един мил поглед, един сърдечен комплимент!
Любими Герои 3,029 прегледа
Следващ →

Още вицове

Рибар купува в магазина жив шаран. - Извинете - казва той на продавача - бихте ли ми го подхвърлили през щанда? - Защо? - За да мога с чиста съвест да казвам, че съм го уловил със собствените си ръце! Две жени си честитят Баба Марта - Честита Баба Марта. Вичко най хубаво ...... - ЧБМ. - Ти на кого ша викаш чиба мъ. В час по литература едно от момиченцата пита: - Госпожо, как се пише \"забременея\"? - Ама Марийке, ние пишем съчинение за Иван Вазов, а не за лятната ваканция! Дъщеря праща SMS на баща си - "татко държиш ли да ти разкажа как протече първият ми ден като шофьор или предпочиташ да научиш от новините"? Дебел мъж искал да отслабне. Пробвал всякакви диети, но нищо не се получавало. Накрая прочел една обява: „Отслабнете с 5 кг. на ден!“. Позвънил, казали му, че ще дойдат на място. На другия ден се звъннало на вратата, мъжът отворил, а там стояла красива гола жена, която държала табелка: „Ако ме хванеш съм твоя!“. Започнал мъжът да я гони из цялата къща. Няколко часа я гонил, най накрая я хванал, свършил работата, застанал на кантара – отслабнал с 5 кг! Следващата седмица пак позвънил по телефона и казал: „Искам да отслабна с 10 кг!“. Отново му казали да чака в къщи. На другия ден на вратата го чакала още по-красива гола жена с табелка „Ако ме хванеш съм твоя!“. Започнал да я гони. Половин ден я гонил, най накрая я хванал… , застанал на кантара – бил отслабнал с 10 кг! Следващата седмица отново се обадил по телефона и твърдо казал: — Искам да отслабна с 20 кг! — Сигурен ли сте? — Сигурен съм! — Е, добре. Чакайте вкъщи. И отново на вратата се звъни, мъжът отваря вратата, а там стои едър негър с табела „Ако те хвана си мой!“.