Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две борчета се срещат на улицата. Но единия незнайно защо бил с микровълнова печка на главата. - Абе браточка защо си с печка на главата?? - Учуден попитал единия. А другия отвърнал: - Ами шефа ми каза да си опичам мозъка!
Любими Герои 3,139 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама си говорят: - Личи си, че е започнала учебната година за всички студенти. - По какво? - Вчера бях в Студенстския град, нямаше свободно място в нито една кръчма. Лъвът забранил със закон пиенето в гората. Когото види пиян, ще го изяде. Първият ден излязъл да види спазва ли се законът. Среща Зайо и го пита: - Зайо, защо си пиян? Сега ще те изям. - Лъве, ти издаде закон в гората и ние го поляхме. - Добре, прощавам ти, но хвана ли те пак... На другия ден лъвът срещнал заека отново пиян и го хванал: - Зайо, защо си пиян? - Избивам махмурлук от вчера. На третия ден лъвът вижда заека да лежи мъртво пиян в една локва. Вдигнал го и заекът завалено попитал: - Ти закон за животните в гората издаде ли? - Да! - казал лъвът. - А защо закачаш рибите? Возят се значи в рейса хора а между тях една страшна мадама. Един женкар обаче забелязал мацето и тръгнал да се пробва: Отива той при нея и и казва: - Извинете колко е часа? - с цел да тръгне разговора Обаче и мадама умна била и му отговаря: - Ооо я си гледайте работата, господине!?!?! Какво искате от мен, я погледнете вие си имате часовник на ръката я не ме закачайте ако обичате !!! - и се фръцнала гордо. А той и казва: - Но моя часовник не е обикновен той познава разни работи за хората. И мадамата веднага се заинтригувала и пита: - Така ли? Я да видим какво ще познае за мен? - Ами сега чесовника ми показава че сте без бикини !!! - рекъл мъжа А мадамата се засмяла закачливо и му рекла: - Нищо подобно господине с бикини съм!!! А господина отвръща: - Така ли?!?!?! Значи пак е избързал с един час!!! В час по зоология учителката пита: - Деца, кой ще ми каже защо писията е плоска? - Защото е преспала с кита - отговорил Иванчо. - Иванчо, вън от часа ми! Иванчо излязъл, а учителката продължила: - Е добре, деца, а някой знае ли защо на рака очите са изскочили от орбитите? Вратата леко се отваря и Иванчо казва: - Защото е видял цялата тази работа. За да разнообразя своя нощен живот, понякога се будя.