Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Здрасти! Доста си се състарил. Много бръчки имаш на лицето... - Това е защото много се смея! - И според теб, алкохолизма е смешно ли?
Пиянски 1,793 прегледа
Следващ →

Още вицове

Моряци корабокрушенци, плуват с лодката из океана вече много дни, гладни, жадни... По едно време до тях доплува бутилка. Отварят я, а в нея - дух. Казва им: - Задето ме спасихте, ще ви изпълня едно желание. - Искам морето да стане от бира! - викнал веднага единият. - Добре, правя го бирено. - казал духът и изчезнал. Гледат моряците - вярно, бира навсякъде. Вторият моряк обаче вика възмутено: - Какво направи бе, идиот? Сега трябва да пикаем в лодката. Решили руснаците да правят рекламен клип. Попитали американците какво трябва да съдържа една реклама. От там им отговорили, че е хубаво да има малко секс, малко приключение, малко убийство. Послушали ги и направили клипа: Посред пустинята лази чисто гола жена. След нея върви як мужик с пистолет в ръка. Настига я, вдига пистолета и я гръмва в главата. След това промърморва: "Така ще бъде със всеки, който не си купи хладилник ЗИЛ"! ББ бил поканен на рождения ден на "Господари на ефира"...Как да не поканят истинският господар на ефира... Баба чака пред кабинета на кардиолога. Излиза лекарят и пита: - Вие за ЕКГ бяхте, нали? - Не, не, аз съм за БСП!... :D - Редник, миналата седмица ви пуснах в отпуска, за да отидете на сватбата на сестра си! - казва сержантът. - Но днес й позвъних по телефона и тя ми каза, че засега няма никакво намерение да се омъжва! - В такъв случай имаме налице двама лъжци, господин сержант! Аз изобщо нямам сестра!