Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се две борчета. - Защо си толкова тъжен? - Вчера умре майка ми и затова ми е тая лента на ръката. - А защо имаш две ленти? - Вчера се обадих на брат ми, и неговата майка умрела.
Черен хумор 1,499 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сутринта е онази част от деня, в която завиждаш на безработните! ---- Реплика на Неделчо: от 1-ви до 5-ти е онази част от месеца, в която безработните ти завиждат... Един анти-феминистки виц: Жената-лекар е като морското свинче - нито е морско, нито е свинче! И за баланс един феминистки виц: - Каква е приликата между мъжа и охлюва? - Лигав, носи рога и смята, че къщата е негова! Жените обичат мълчаливите мъже. Защото се заблуждават, че те ги слушат... Мъж се прибира по-рано от командировка и сварва жена си с мъж в хола: -Кой е този мъж ? -Ами, имам проблеми с полюлея и ми помага да сменя крушката. -А, защо е гол ? -Ами, защото му стана топло. -А, тогава защо му е надървен ? -Ами, защото работи под високо напрежение ... Рано сутринта (17:30) става едно младо наркоманче.Отива в банята пред огледалото и казва: -Я виж, и тук съм аз и там съм аз! На вратата се чука. -Кой е-попита наркоманчето. -Аз съм! -Я, и там съм аз!