Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
И за траурните агенции настъпи криза! Доктор Малев излезе в отпуска!
Лекари 3,329 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ти обеща да се ожениш за мен! - Малко ли ти е, че съм ти обещал! Срещнали се две въшки и си приказват: - Ти, къде пребиваваш сега? - Ами в "триъгълника" на една жена. И ми е супер....топличко. А ти? - А аз в мустаците на един рокер, ама нещо ревматизъм вече почна да ме мъчи и ще трябва да сменям "адреса". Имаш ли някое добро предложение? - Разбира се. Защо не направиш и ти като мен? Срещат се пак след 3 дни: - Е, как е сега на новото място? - Ами, добре беше. Но на сутринта като се събудих, пак бях в мустаците на рокера... Събрал шефа на борците всички свои подчинени и им казва: - От утре искам да ми разхождате питбула, и да внимавате да не му се случи нещо защото някой каже ли ми, че му се е случило нещо ще го правя да умира. Взели те кучето и започнали да се редуват да го разхождат и да се грижат за него. Но не щеш ли, един ден го блъснала една кола. Събрали се всички мутри на съвет да обсъдят как да кажат на шефа си, че кучето е умяло. Мислили, мислили и накрая един от тях казал: - Момчета, аз ще се оправя с шефа. Отива той на другия ден при шефа си и го пита: - А бе шефе, питбула много странно гледа! - Що бе да не е умрел!?! - Шефе, ти го каза... - Защо толкова дълго не отговори? - Много хубава мелодия съм си сложил и исках да я изслушам до края. В училище: - Деца, кой ще каже думичката с най-много букви "о" в нея? Петьо: - Око. - Добре, Петьо. Някой друг? Марийка: - Организационно. - Чудесно, Марийке! Друг? Иванчо: - Гооооооооооооооооооооол!