Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Аз вярвям в мъжкото приятелство! Още не е минала и година, откакто първият ми приятел отведе жена ми и вече иска да ми я върне обратно!
Семейни 2,875 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира на сутринта къркан. Жената не си е лягала, очите зачервени, нервна: - Къде беше бе изрод?! Звънях по болници и морги! Мъжът пелтечейки: - Искаш по-бързо да разбереш, че съм пукнал ли, ма? По последни данни в НДСВ са решили да направят поредна промяна в името на партията си.Очаква се тя да се нарича: НДСВ-РЕПУБЛИКАНЦИ Политическото ръководство на БСП се е събрало да обсъди новата ситуация.След дълго разискване,единодушно е било прието,че за да съвпаднат названието и,и традиционното и поведение,партията вече ще се казва: БСП-ДЯСНОНАСОЧЕНА,ЦЕНТРОГЛЕДА ЛЕВИЦА Като чули новината,от ДПС и те решили да си коригират названието: ДПС-ЕВРОПЕЙСКОТО ЛИЦЕ НА АНАДОЛА Знам една геройска проява на наш депутат. Както си се планцикал и берял корали, той видял една хубавичка, давеща се жена, която пищяла с всички сили: - Помощ, помощ! С мощен кроул той се доближил до нея и адски възпитато казал: - Извинете, госпожице, вие как се казвате? - Галина - креснала жената. - Аха - съобразил бързо нашия депутат - като Галина Бланка! - Да... точно като Галина Бланка - прохъхрила женицата... - Ами тогава - Бълбук-бълбук! Марийка бременна ще ражда скоро. Няколко дни преди термина й се появява на сън Господ, който й казва: Ще направя така, че когато раждаш, половината болка ще изпитва бащата на детето! След два дни в родилния дом Иванчо отива да види за първи път бебето. Марийка го пита: Как спа завчера, когато раждах през ноща? Уфф, още ме боли главата, въобще не спах! Що, да не те болеше нещо? Не бе, нищо ми нямаше, ама Гошо комшията имаше някаква криза, викаше през нощта, като че раждаше... Лежат си поручик Ржевски с Наташа в леглото и си говорят: - Ех, Наташа, Вие сте направо като радиатор! - Искате да кажете, че съм много гореща? - Не, толкова сте ръбеста. - А Вие, поручик, сте като лондонския експрес! - Толкова е дълъг? - Не, стои само 2 минути!