Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако сте в стая в студентското общежитие и чуете весел капчук по перваза на прозореца, не бързайте да отваряте и да слагате ръка под струята: в осем от десет случаи вместо дъжд може да се лее нещо лепкаво и гадно миришещо....
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Докато най-добрите романи и филми се наричат "Bestselleri", а не "Bestdownloadri" не виждам никакъв смисъл от АСТА! :)
Бисери
03.10.2017
2,993 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бил Клинтън паднал в едно езеро и бил спасен от три момченца. Толкова им бил благодарен, че им обещал: — За това, че ми спасихте живота, ще ви дам каквото поискате. Първото момченце казало: — Искам ферари. — Няма проблем – отвърнал Бил. – Ще получиш чисто ново червено ферари. Второто момченце казало: — Искам компютър. — Естествено – отвърнал Бил. – Ще ти пратя нов-новеничък компютър от последно поколение. Третото момченце казало: — Искам моторизирана инвалидна количка. — Защо? – попитал Бил. – Изглеждаш ми съвсем здрав. — Защото – пояснило момченцето, – ще ми трябва инвалидна количка, когато баща ми научи, че съм спасил Бил Клинтън от удавяне.
- А Генко защо се държи така странно – ту плаче, ту се смее? — Жена му го напуснала днес… — А защо плаче?
В кръчмата: -Пийна ли няколко чашки гроздова и съм способен на всичко! -Ами, плати и моята сметка тогава...
Срещнали се двама животновъди, единият от които с посинено око. Другият го пита: - А бе, какво става, някой да не те е бил? - То не е за разправяне. Имам една крава, и като сядам да я доя тя все ме удря с опашката си по лицето… - И от това ли е посиняло окото ти? - Не, омръзна ми и й вързах една тухла на опашката!
Нов живот за вашите стари шкафове с нови вратички. Надпис на витрина