Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Госпожо - обръща се лекарят към съпругата на свой пациент, - длъжен съм да ви предупредя, че вашият мъж никога повече няма да може да работи. Но засега не му казвайте! - Но защо? Това така ще го ободри!
Семейни 2,804 прегледа
Следващ →

Още вицове

Известен с лъчезарната си усмивка кмет починал. Ковчегът с тялото бил изложен за поклонение. Покрай него са наредени опечалени близки и познати. Сред тълпата две жени си шушукат: - Ле-ле, виж го само! Същият, както на предизборния си плакат - усмихнат, весел, като жив. Ама, как така? Нали разправят, че го треснала светкавица? - Да, бе - точно! - отвръща другата, - Обаче глупакът си помислил, че отново го снимат! Пиян шофьор заедно с двама приятели се носи с висока скорост по улиците на града. Приятелите са се вкопчили здраво в седалките и треперят от страх. По едно време нервите им не издържат и му викат: - Спри! Ние ще слизаме. Шофьорът спира и когато те слизат се провиква след тях: - Бъзльовци! Моите ангели-хранители никога няма да позволят да катастрофирам. След това подкарва отново с бясна скорост. Кара шофьорът из града, взима завоите с пълна газ и изведнъж усеща потупване по рамото изотзад, а след това някой казва в ухото му: - Ние сме твоите ангели-хранители. Може ли да спреш, защото и ние ще слизаме... Веднъж отивам в един бар и по едно време усещам, че ми се пърди, и то много сериозно. За щастие музиката беше доста силна и ми хрумна да пускам леки пръцвания в такт с музиката, така, че да не се чуе. И така 2-3 песни, обикалям по бара, докато ми олекне. След 3-тата песен обаче усещам, че всички ме гледат странно с леко отвращение в погледа. В това момент осъзнавам, че все още съм със слушалките на айпода в ушите! Отива една жена на лекар с 18 годишната си много привлекателна дъщеря и казва на доктора: - Докторе помогнете! Доктора поглежда момичето и казва: - Заповядайте съблечете се! Жената го спира и казва: - Но докторе болната съм аз. Доктора: - Моля кажете "Аааааа" Попитали радио Ереван: - Защо арменците не летят в космоса? Отговор: - Ако полетят, грузинците ще умрат от завист, арменците от гордост и целия Кавказ ще остане за азърбайджанците.