Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Господине, съжалявам, но не мога да ви пусна в казино с тези дрехи. - Е, хайде сега - ето виж го този - той е гол. - Е, да, но той излиза.
Разни 2,404 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Не разбирам, защо толкова приличен ресторант се казва "Разбойниците"? - Като донесат сметката, ще разберете. Две жени си говорят: - Ей, всички мъже са големи женкари... - Защо пък всички? Има-няма половината. - Е, че то другите мъже ли са... Шеф казва на своя работник Бай Колю да се подготви добре, защото утре ще идва Първанов. Той се приготвил добре. Идва Първанов и започва да се прегръща и здрависва с Бай Колю. На другия ден началникът казва на Бай Колю пак да се подготви добре, защото щв идва президента на Русия Медведев. Бай Колю се подготвя. Идва Медведев и започва да се прегръща и здрависва с Бай Колю. На другия ден шефа казъл на Бай Колю че ще го земе с него на посещение при папата. Отиват при папата и застават в центъра на площада. Папата: - Това там Бай Колю ли е? Да се качи при мен. Качил се Бай Колю говорил, говорил с папата и като слязъл видял шефа си в бесъзнание. След 2 месеца шефа се оправил и казва на Бай Колю: - Че познаваш Първанов - приех го, че познаваш Медведев - приех го, че познаваш папата - приех го, но неможах да издържа когато един японски журналист ме попита: ”Кой е този горе до Бай Колю?”. Защо мъжете са по-умни от жените, а жените са по-устати от мъжете? Отговор: Мъжа е по-умен, защото има 2 глави, а жената по-устата защото има 2 усти. На пазара една баба продава ябълки. Върху ябълките седи табелка, на която пише "ЧЕРНОБИЛСКИ". Покрай бабата минава един човек и пита: - Бабке, що си сложила тая табела, бе? Сигурно никой не купува от тези ябълки, като прочете табелата. - Как да не купуват, бе синко? Купуват и още как! Кой за жена си, кой за тъщата.