Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена се връща със синчето си от море. Разправя на мъжа си: - Там се запознах с много хора, единият беше герой от войната... Синчето я прекъсва: - Герой, герой, пък се страхува да спи сам...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Господине, съжалявам, но не мога да ви пусна в казино с тези дрехи. - Е, хайде сега - ето виж го този - той е гол. - Е, да, но той излиза.
Разни
03.10.2017
2,404 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Не разбирам, защо толкова приличен ресторант се казва "Разбойниците"? - Като донесат сметката, ще разберете.
Две жени си говорят: - Ей, всички мъже са големи женкари... - Защо пък всички? Има-няма половината. - Е, че то другите мъже ли са...
Шеф казва на своя работник Бай Колю да се подготви добре, защото утре ще идва Първанов. Той се приготвил добре. Идва Първанов и започва да се прегръща и здрависва с Бай Колю. На другия ден началникът казва на Бай Колю пак да се подготви добре, защото щв идва президента на Русия Медведев. Бай Колю се подготвя. Идва Медведев и започва да се прегръща и здрависва с Бай Колю. На другия ден шефа казъл на Бай Колю че ще го земе с него на посещение при папата. Отиват при папата и застават в центъра на площада. Папата: - Това там Бай Колю ли е? Да се качи при мен. Качил се Бай Колю говорил, говорил с папата и като слязъл видял шефа си в бесъзнание. След 2 месеца шефа се оправил и казва на Бай Колю: - Че познаваш Първанов - приех го, че познаваш Медведев - приех го, че познаваш папата - приех го, но неможах да издържа когато един японски журналист ме попита: ”Кой е този горе до Бай Колю?”.
Защо мъжете са по-умни от жените, а жените са по-устати от мъжете? Отговор: Мъжа е по-умен, защото има 2 глави, а жената по-устата защото има 2 усти.
На пазара една баба продава ябълки. Върху ябълките седи табелка, на която пише "ЧЕРНОБИЛСКИ". Покрай бабата минава един човек и пита: - Бабке, що си сложила тая табела, бе? Сигурно никой не купува от тези ябълки, като прочете табелата. - Как да не купуват, бе синко? Купуват и още как! Кой за жена си, кой за тъщата.