Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Малък град. Пожар в банката. Никой не е отишъл да го гаси. От обясненията на пожарните: "Не искахме да погасяваме дълговете си."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Съпружеска двойка се разхожда в парка. Мъжът постоянно се заглежда по момичетата само дето лиги не му потичат от устата. Съпругата дълго търпи, а след това казва: - Нека ти расте апетита, нека. Все тая вкъщи ще ядеш.
Семейни
03.10.2017
3,053 прегледа
Следващ →
Още вицове
Събра ли се представители на ЕС от Германия, Франция и Великобритания да решават дали Турция може да влезе в ЕС или не. Французинът казва: - Мисля, че може да опитаме. - Може, - съласил се немеца. - Аз съм съгласен с Вас, но за начало нека да се посъветваме с България, - казал англичанина.
- Знаеш ли къде ми е костенурката? - С момчетата е на двора. Трошат орехи...
- Чедо, това калкулатор ли е? - Не бабо, това е iPad - А? - Таблет бабо... - К’во?
В Рая пристига нова душа. На норка. Свети Петър я пита: - Имаш ли някакво желание, което би искала да ти се сбъдне в Рая? - Имам! - възторжено отвръща душата. - Искам да си имам палто от кожа на богата дама!
"Дянков подаде оставка" Скъпи Дянков, музо моя, как можа да си отидеш? Кат мокра връв ти взе завоя, вместо мъжки да се биеш! Под мостовете не шумят реки, защото ти и тях изпи. По улиците хората се щурат и търсят те да ти го турят... Ела, бе, мъж си или не? Набързо си събра багажа и духна, хич не знам къде изнесе се със антуража. Плати ли тока си поне? А парното? Ами водата? Или маскира се с боне и фуста, както ти приляга? Обувки с токчета високи обуй и бързо да те няма, че тук със чувства най-дълбоки, ще те заврем обратно в твойта мама!