Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Геле вече година работи в завода, един ден той тикал празна количка покрита с вестник към портала. Пазачът го попитал: - Що караш? - Ммм нищо - отговорил Геле. - Вдигни вестника!! И наистина количката била празна. На следващия ден товa ce повторило, а след това и потретило. Спирайки го за пореден път пазачът казал: - Що караш? Пак ли нищо? Вдигни вестника! И този път, когато видял, че е празна пазачът се навел и му казал: - Абе че крадеш, крадеш - ама кажи ми кво крадеш? - Кьорав ли си... колички!
Разни 2,327 прегледа
Следващ →

Още вицове

Първият човек е бил жена - в началото беше Словото! Предприсъединителен фолклор Дядо и внуче хайдушка балада Я надуй, дядо, кавала, след теб да викна, за запея, че какъвто ни е хала - живота стана епопея! Да пея, дядо, и да плача, за миналото наше, славно, когато имахме водачи и живеехме нормално. След туй, дядо, какво стана? Сякаш чума ни налегна - слезнаха ония от балкана, работата се затегна. Кешким, да бяха си стояли по върхове и по чукари и още мандри те обрали преди да станеме другари. Мина се какво се мина, друга напаст ни налегна - както мислеха мнозина: демокрация ненагледна! Свириш, дядо, кавал плаче, плаче жално и нарежда: демократа имот влачи и народната надежда. Де да беше в турско време, всеки би викнал: Обира! Но сега си кротко дреме, щото се приватизира. Свири, дядо, да възпеем и най-новата управа, че дордето ний немеем, тя ни дои като крава. Няма, дядо, харамии, липсват и воеводи, всеки в дупката се крие - дебне за изгоди. Всенародната дружина вкупом, дядо, се спомина! Учените от института за изследване на човешкото поведение най - накрая откриха начин да занимават блондинка цял ден, като напишат и на двете страни на лист "обърни". двама педали -ей муцка мноу готини чепици имаш -дам от слонски уй са -аууууууу не си приятел ако не ме ритнеш два пъти отзад Разказва един, завърнал се от сафари: - Като ме срена един лъв и нищо не ми направи - вероятно ме е помислил за слон.. - Защо мислиш така?! - Направих същата купчина...