Една блондинка отива на доктор. Тя казала:
- Докторе, не знам какво ми има, но ми е зле.
Докторът отвърнал:
- Добре, дай да видим сега. Съблечете се.
Блондинката се изчервила и казала:
- Но, докторе, мене... ъм... малко ме е срам!
- Не се безпокойте, ще загася ламапата.
Разговор между двама евреи:
- Ако знаеш колко зле ми върви търговията… август нямах никакъв оборот, всичко живо в отпуска, септември никакъв оборот, октомври никой не търси летни стоки, декември всичко живо празнува…
- А бе кво си седнал да се оплакваш, мене ми откраднаха колата, почина малкия ми син, с жена ми се разделихме, кучето ми умря, катастрофирах и ми ампутираха двата крака…Какво по-лошо от това може да има?
- Януари!