Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вчера в супера спря осветлението. А беше късно вечерта, тъмно...Не знаех, че имат такъв вкусен шоколад. Дано следващия път го намеря и си купя.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Извикал шефа при себе си Петров и го пита: - Петров, ти потни жени обичаш ли? - АААААа! Как ще обичам! Кой обича потни жени? - А топла бира обичаш ли? - В никакъв случай! Че кой обича топла бира! - Тогава отпуска през зимата!
Професионални
03.10.2017
2,062 прегледа
Следващ →
Още вицове
Исках да удавя проблемите в алкохола. Плуват, мамка им!
Капризна клиентка към продавача: - А рибата наистина ли е свежа? - Ако сега й направят искуствено дишане, то тя ще заплува.
Вървят двама гробари из гробищата, и гледат до един пресен гроб няколко човека правят див купон. - Какво става тука? - пита единият. - Ами оня ден погребахме един катаджия. - И тия хора какви са? - Таксиметрови шофьори, още празнуват.
Чапай и Петка вървели през пустинята.На третия ден се оказали без храна.Умиращ от глад Чапай казал на Петка: -Петка,не издържам вече ще те ям. -Чапай,моля ти се,недей.Виждаш ли там в далечината оная черна точка.Сигурно там има нещо за ядене. Чапай се съгласил,отишли до там и що да видят:Труп на стара жена,а на корема огромна гнойна пъпка,която слънцето я пече с всеки изминал ден.Радостен Чапай казал: -Ура,пу на мен коричката. -Добре де добре.Давам ти я.Аз ще си топкам от гнойта.
Двама приятели - пилот и таксиметров шофьор - взели да си обясняват един на друг тънкостите на професиите си. Пилотът качил таксиметърджията на самолета и почнал да му показва: - Ето, с тоя лост издигаме самолета, с това тук завиваме, ако има мъгла - ориентираме се по тези прибори… и т.н. След време шофьорът качил пилота при себе си. Тръгнали на някъде, но паднала гъста мъгла. Шофьорът обаче казал: - Не се притеснявай, ориентирам се по прибори! - Как така?! - След 25 стотинки - завой наляво!