Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събрали се Американеца, Руснака и Българина и започнали да си говорят кой е по-по-най. Американеца казал: - При нас е такава демокрация, че мога да напсувам президента в очите. Руснака казал: - Абе аз мога да отидапна Червения площад и да се изпикая срещу мавзолея на Ленин. Българина се замислил и рекъл: - Пък в нашето село има един вуйко Ваньо като го надърви 50 врабчета кацат на оная му работа. Американеца и Руснака се смутили и решили да се поправят. Американеца се извъртял, като казал: - Абе аз не че ще напсувам президента, но чрез медиите мога да му дръпна една критика. Руснака се поправил: - Абе аз не, че не мога да пикая на Червения площад срещу мавзолея на Ленин! Мога, ама в гащите си! Тога Българинът казал: - Ами и аз излъгах, той вуйко Ваньо като го надърви не 50, ами 49 врабчета му кацат на оная работа, последното 50-то не го броим, щото каца на един крак, а вторият му е във въздуха.
Бай Ганьо 6,904 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама мъже се оплакват от жените си: - Моята жена ми е изневерила с петел, намерих върху чаршафа перушина! - А моята жена ми е изневерила с камион, намерих в леглото шофьор! Три борчета си говорят и единия казал: - Вчера влизам на дъщерята в стаята и гледам цигари! Аз изобщо не знаех, че тя пуши. Втория казал: - Аз вчера влизам на дъщерята в стаята и гледам бутилка водка!? Аз изобщо не знаех, че тя пие. Третия казал: - Аз снощи влизам на дъщерята в стаята и кво да видя... презерватив?! Аз изобщо не знаех, че тя има пишка. Баща казва на 16-годишния си син: - Сине, трябва да поговорим! - За какво, тате? - Ами, трябва да поговорим за секса, сине. - Ами, добре де, кажи какво искаш да знаеш! - Имате много хубави коси... Направо като перука. - Ами... това е перука. - Наистина ли?! Никога не бих си помислил... Слаботелесни играят на криеница. Този който жумял, казал: — Пу си Пешо зад конеца! Пешо излязъл и казал: — Спукано гърне, тук сме двама!