Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студенти се явяват на изпит от типа „тест“ – където трябва да се избира някой от готовите вече отговори. Изпитът започва, всички студенти започват трескаво да мислят, само един започва да си подхвърля монета във въздуха. Всеки път я хваща, поглежда дали се е паднало ези или тура, и задрасква един от отговорите. Професорът си мисли: „тоя ще свърши изпита първи, сигурно ще си излезе след десет минути“. Оня обаче продължава да подхвърля монетата. Изпитът е към края си, другите вече излизат, а студентът пак хвърля и си ги гледа листа. — Какво правите още, колега? – пита професорът. — Ами проверявам си отговорите за последен път.
Студентски 3,588 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мерете си думите за да не ви вземат мярката. Срещат се двама студенти. Единият казва: - Вчера си купих готварска книга, само че нищо от нея не мога да сготвя. Няма нито една смислена рецепта. - Защо? - Ами всички рецепти започват с: "Вземете чиста тенджера" Как да отслабнете 3 килограма за един ден? Как да станете милионер за една седмица? Как да станете президент за един месец? Това и много други полезни нища ще научите от нашето ново списание "А един господ знае"... Идва миг, в който разбираш, че всичко, което си смятал за даденост, е вече безвъзвратно изгубено, а всичко, което искаш, може никога да не бъде твое, защото си изгубил способността си да преценяваш, кое е истински ценно. Не чакай благоприятния момент, създай го! Кара си мутрата BMW-то по пътя със 90 км и изневиделица срещу него едим мерцедес, а в ляво, а вдясно и се ударили челно. След няколко минути в несвяст борчето се събужда и си мисли ядосан - "ей ся кат го фана тоя че го утепам", излиза от колата и гледа как от мерцедеса излиза един поп. Борчето: - Ко праиш бе идиот, ей сега че те утепам. Попа: - О чадо успокой се, важното е, че сме живи и здрави Борчето: - Виж ко ми напраи колата бе ... Попа: - Виж мое чадо, това са само ламарини. Важното е, че сме живи и здрави (попа вади една бутилка джони из под расото). Дай да пийнем по едно за това. Борчето хванало бутилката ударило един голям гълток да освободи напрежението и подало бутилката на попа. Попа затворил бутилката и я прибрал под расото. Борчето: - Ти няма ли да пиеш? Попа: - Не, аз ще чакам полицията.