Две приятелки се срещат и едната пита другата:
-Как варвят нещата с мъжът ти ? ?
А другата отвръща:
-А бе в началото когато ме сваляше ми каза че в леглото бил като орел... пък аз от де да зная че орлите се ебат веднъж в годината
Една блондинка отива на доктор. Тя казала:
- Докторе, не знам какво ми има, но ми е зле.
Докторът отвърнал:
- Добре, дай да видим сега. Съблечете се.
Блондинката се изчервила и казала:
- Но, докторе, мене... ъм... малко ме е срам!
- Не се безпокойте, ще загася ламапата.