Един младеж пушел трева.Исус Христос обаче го гледал отгоре и си казал:"Трябва да го спра,това е нередно"и слязъл на земята при него.Отишъл до него потупал го по рамото и казал:
-Какво правиш момче,това е нередно не е на добре.
Младежът казал:
- Е,малко тревица,какво толкова,искаш ли да си дръпнеш?
- Не,не,аз съм Ису...-и младежът наврял цигарата в устата му.Дръпнал си веднъж Исус Христос и младежът го попитал:
- Е,как е?
- Виж момче,искам да ти помогна,аз съм Исус Христос!
Младежът се ухилил до ушите и казал:
- А-а-а,ето виждаш ли?Бива си я тревата, яка е, а?!
Открили клиника за изкуствено осеменяване с избор на признаците на детето. Отишла една жена, платила таксата и влезнала в кабинета на доктора.
- Седнете, моля. Какво да бъде - момче или момиче?
- Момче, ако може. - казала жената.
- Може, както желаете - казал докторът и отсипал няколко капки от една епруветка в една чашка.
- Какъв ръст?
- Ами ако може да е малко над 180 сантиметра.
- Може, разбира се - казал пак докторът и отсипал от друга епруветка в чашката няколко капки.
- Цвят на косата?
- Ами рус да е.
- Добре...риж, брюнет..а, ето и рус - и отсипал от друга епруветка пак няколко капки в чашката.
- А на кой да прилича?
- На Белмондо.
- Да.. Брад Пит, Кевин Костнър, Ален Делон, ето и Белмондо?
И сипал пак няколко капки. След малко и дал чашката и казал:
- Сега изпийте това!
Жената изпила чашката, и след минута заспала.
Докторът я сложил на кушетката, разкопчал си колана, свалил си гащите и казал:
- Белмондо ли, каквото се получи това ще е.