Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- По какво се познава, че блондинка е работила с компютъра ви? - По червилото върху джойстика.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Компания пие яко на маса. Единия препива и се строполясва под масата. Друг се обажда: - Е затова го уважавам Пешо, винаги знае кога да спре да пие ...
Пиянски
03.10.2017
2,162 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един пияница се прибира в 5 сутринта след цяла нощ пиене с приятели. Вижда кукувичка на прозореца и я пита: - Кукувичке, кукувичке, колко ми остава да живея? В този момент от прозореца се показва жена му и му отговаря: - От 3 до 5 секунди, докато намеря ютията!
Срещат се двама. - Добре изглеждаш. Какво работиш сега. - Давам на хората мир, правя ги по-добри и щастливи... - Стига бе! Да не си станал пастор? - Не, продавам трева.
Моите родители ми казваха, че мога да стана който си пожелая. Лъжа! Сега лежа в затвора за кражба на самоличност.
..Дълго време(15 години) исках да направя впечатление на дъщеря си. Взимах й разни неща за подаръци от чужбина, когато тук още нямаше такива стоки. Тичах 100 метра за 10 секунди. Купувах й папая, манго, авокадо. Учех с нея английски в детската градина. Написах й книжка. Купих й компютър. Правех много неща, само за да се въхити от мен, но всичко приемаше, като съвсем обичайно нещо. И ето, че преди месец моята мечта се сбъдна. Дъщеря ми погледна през рамото ми и видя моя статус във форума и се въодушеви: - О, тате, ти си МОДЕРАТОР?!
- Ще пиете ли нещо? - Не, благодаря. - Може би чай? - Не пия чай. - Кафе? - Не пия кафе. - Уиски със сода? - Не пия сода.