В центъра на малко селце трима младежи хекат.Единият от които е с раница.Спират двама батковци с кола и питат единият:
-Какво носиш в тая раница?
-Дискчета,якенце и малко тревица.
Другите двама младежи се смеят под мустак.Батковците палят колата и си заминават.После двете момчета питат първото:
-Защо им каза така ,ами ако ни бяха набили?
-Е,щях да им кажа ,че имам и хладно оръжие,но не стана дума.
Момче при психиатър.
Психиатърът му казва:
-Аз ще ти показвам листа с фигури, на тях ти трябва да ми кажеш какво виждаш.
Момчето кима и психиатърът започва да показва.
-Това какво е? (на листа кръг)
Момчето:
-Гола жена!
Психиатърът пита:
-Това какво е? (на листа триъгълник)
Момчето отговаря:
-Гола жена!
Психиатърът пита:
-Това какво е?(на листа правоъгълник)
Момчето отговаря:
-Гола жена!
Психиатърът възкликва:
-Момче, ти си сексуално вманиачен!
Момчето отговаря:
-Аз ли съм сексуално вманиачен, а кой ми ги показва тия голи жени?