Две блондинки се возели на моторна лодка в едно езеро.
Изведнъж мотора се развалил и те се удавили.
Въпросът е защо се удавили ?!
- Защото слезнали да бутат!
Две блондинки си говорят:
- Муци, ти още ли движиш с онзи симпатичен математик?
- Разкарах го муци преди седмица!
- Що, той беше много готин?
- Ми звъннах му да излезем, той не ще - имал трудна задача - да се ебавал с три неизвестни и трябвало да я свърши до вечерта..