Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Ей, човече, спомням си навремето майка ми ме изпращаше до магазина с едно левче. Аз взимах хляб, сирене, мляко, боза, някое списание, 2-3 шоколада и се прибирах със сума ти ресто. А пък сега няма вече такова нещо! С тези камери по магазините...
Бисери 2,823 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо блондинките обичат коли с шибидак? - Имат повече пространство за краката! Децата в Иванчовия клас били много добре възпитани и не можели да го понасят, защото постоянно изтърсвал по някоя глупост. Веднъж дошъл инспектор и преди часа момчетата от неговия клас се наговорили, ако Иванчо каже някоя глупост, всички демонстративно да напуснат стаята. По време на часа учителката, ги накарала да си прочетат домашната, която била на тема "Моето училище". Иванчо много вдигал ръка и най-накрая учителката му казала да го прочете: - Зад училището има публичен дом! - изтърсил Иванчо. Момчетата си взели чантите и тръгнали да излизат и Иванчо извикал: - Чакайте бе, къде тръгнахте, той още не е отворен! Бащата кърлеж учи сина как да се храни: — Ще пиеш кръв от няколко човека, докато се нахраниш. Синът: — Защо от няколко, не може ли само от един, ама много ? Бащата: — Ти си кърлеж, а не адвокат. - Пита ли жена си, какво иска за рождения ден? - Не, ще й направя изненада. Ще излезе по-евтино! Златната рибка - това е фикция, тя не съществува, тя е измислица. И затова въпроса - къде да се хване, няма смисъл, oтговориха учените на Дж. Буш.