Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Безстрашен катаджия спрял вътрешния министър, поискал му документите за проверка, накарал го да излезе и да отвори багажника, легнал вътре и помолил да се затвори багажника.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
У него имаше такава липса на потенциал, че и ток не го хващаше.
Бисери
03.10.2017
3,177 прегледа
Следващ →
Още вицове
На Иванчо една вечер му се наложило да остане да спи в на Марийка баба й. Когато станало време да си лягат бабата сложила между Иванчо и Марийка една дъска и инструктирала Марийка каквото и да и казва Иванчо тя да отговаря “не бива Иванчо”. Легнали те и минали не минали 10 минути и Иванчо подхванал: -Марийке-бива ли двамата да сме легнали на леглото и тази дъска да стои между нас? -Не бива Иванчо-отговорила Марийка и така махнали дъската. Минали не минали 10 минути и Иванчо пак: -Марийке-бива ли двамата да сме легнали на леглото и ти да си облечена с дрехите? -Не бива Иванчо-отговорила Марийка спазвайки думите на баба си. На сутринта бабата станала и парвата и работа била да отиде да види как са спали децата вечерта. Видяла Марийка и попитала: Бабче как мина снощи? , а Марийка отговорила: -Бабо от това твоето „не бива, не бива”, Иванчо цяла нощ ми го набива.
Един мъж отива при личния си лекар и казва: - Докторе, дайте ми хапчета против алчност! Много, ама МНОГО ви казвам!
В съда: - Господине..! Как може да счупите чиния в главата на жена си!? Не ви ли е поне малко жал за нея ? - Е...! Как да не ми е жал !? Чинията беше сребърна!!!
Прочут каубой влиза в местното барче: - Кой боядиса коня ми в зелено? Никой не се обажда. Каубоя гръмва с револвера си и пита отново: - Кой боядиса коня ми в зелено? От задните масички се надига един, два пъти по-висок от каубоя: - Аз боядисах коня ти в зелено! - О, така ли! Исках само да ти кажа, че боята изсъхна и можеш да го лакираш.
Изплуваш ли на повърхността, не разчитай на шамандурите...