Един човек отива на бар. Пие набързо по две, три питиета на крак. Забелязвайки това сервитьорът го попитал:
- Господине, защо не сядате?
- Защото съм се заклел на жена ми вече да не сядам в бар.
- Не мога да разбера, защо на мъжете им се разрешава да имат само по една жена?
- Когато се ожените, ще разберете, че законът защитава хората, които не могат да се защитават сами.