Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Алкохолик, наркоман и обратен излизат от клиника за лекуване на зависимости. Преди да ги изпишат доктора им казал, че ако още веднъж се отдадат на порока си, ще умрат. На излизане, аколхоликът видял една кръчма, не издържал, влязал, изпил една чашка и умрял. Пушачът и обратният продължили, но пушачът видял на земята фас и се спрял. Обратният му казал: - Наведеш ли се и двамата умираме...
Разни 1,548 прегледа
Следващ →

Още вицове

Управител на обувен магазин приближава продавачка и й прошепва: - Какво става? Защо не помагате на клиента? Вече избира два часа! - Много труден случай е, шефе!-казва продавачката. - Този човек е музикант, и се опитва да намери две обувки, които да скърцат в една и съща тоналност! Канибалско племе. Един от канибалите тича при вожда: - Съседното племе ни обяви война… Вожда се потупва по корема: - Ей, писна ми от банкети… Мъжът е създаден да извърви пет километра под дъжда, за да се обади за помощ, когато колата се повреди, а жената е създадена, за да каже Много се бави", когато мъжът се върне вир-вода. Учените от Магаданския университет след дългогодишни и задълбочени изследвания в областа на цветовия дизайн, са установили че най-впечатляващите мъжки визитни картички са в златист цвят с надпис "VISA Gold". Във влака се возят епископ и посланик. Возят се и спорят, кой от тях има по-висока титла. - На мен ми викат "Ваше преосвещенство" - казва епископът. - А пък мен ме наричат "Ваше превъзходителство" - казва посланикът. След половин час спорове, седящият в купето пътник не издържал и казал: - От нас тримата, аз съм с най-висок ранг. - Какъв си пък ти? - в един глас питат двамата. - Данъчен! - Е защо да си с най-висок ранг? - Защото като ме видят търговците и веднага викат - "О господи, пак ли си ти!