Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж изкарал незабравим уикенд с любовницата си, а на съпругата казал, че отива на риболов. В неделя вечерта тръгва да се прибира у дома и минава през рибарския магазин. Дълго оглежда плуващите във резервоара живи шарани и накрая казва: - Искам ей тоя шаран, обаче, ако може някак да ми го подхвърлите през щанда... - Защо да ви го подхвърлям? - учудено пита продавачът. - За да мога с чиста съвест да кажа на жена ми, че съм го хванал...
Разни 1,772 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка отива при доктора: -Докторе, имам си един приятел и ще се женим, ала имам един проблем. Като бях по-млада загубих девственоста си. Ако можеш помогни, че много се обичаме, а той държи да съм девствена. -Ами 30лв. и те правим отново девствена! -Ами 30лв.ще ги одгладувам няма как... Минало се известно време, блондинката пак идва при доктора. -Докторе, ние се разведохме с моя. Ала сега си хванах един баровец. Ама нали ми знаеш проблема? Трябва да съм девствена. - 30лв! - казал доктора. Заминала си тя пак, но след известно време пак идва. -Докторе, ние се разведохме с моя, аз му взех вилата, колата и парите му взех. Сега съм се хванала с един ...направо не си знае богатството. Нали ми знаеш проблема с двственоста? Свършил си работата доктора и к казал: -60лв.! -Ама докторе, нали беше 30? - попитала блондинката. -Сега съм ти сложил цип! Когато искаш отваряш, когато искаш затваряш! Жена посещава бюро за запознанства. - Той трябва да бъде вежлив, да има разностранни интереси, да обича животните, да ми разказва всякакви забавни истории, да ми съобщава за събитията по света и никога да не ме прекъсва… - Госпожо, в такъв случай на вас ви е нужен не мъж, а телевизор! Срещат се два охлюва. Единият с черупка, другия -без. Този с черупката пита: - Какво става при теб? А другия шепнешком му отвръща: - Не казвай на никой. Избягах от къщи... В пернишко заведение: - Как ще платите? - В бой. - А фрактура ще желаете ли? - Не прави така, душата ти ще страда! Мама и татко те гледат отгоре. - Нищо няма да видят, има облаци.