Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На новогодишно парти, в една фирма, в един кабинет е тъмница и се чуват викове: -Ох, Пешо, ох скъпи... никога не си ме... любил така... дали това е заради... това новогодишно... настроение? -Кой знае, може би заради това, че не съм Пешо!
Семейни 2,969 прегледа
Следващ →

Още вицове

Американец, французин и един чукча решили да изпробват, кой от тях ще издържи най-дълго без да яде. Речено, сторено. За по-голяма достоверност този, който ще гладува го затворили в килия само с телефон. Американеца издържал три дни и позвънил по телефона, за да го пуснат навън. Французинът издържал една седмица. След него в килията влязъл чукчито. Минала една седмица, втора, чукчето не се обажда. Когато минал един месец решили да проверят какво става. Отвори ли килията и какво да видят. Чукчето стои на колене пред телефона и нарежда: - Телефонче, чукче гладен! Дай ям! Три садистки обменят опит. Първата: Прибирам се вкъщи, връзвам мъжа си за стола и един час пред него ходя гола. Втората: Това е нищо! Прибирам се, събличам мъжа си чисто гол, слагам му един кучешки нашийник и го карам да ми лиже краката. Третата: Ама, че сте жалостиви, срам ме е направо! Нима така трябва да се постъпва с тези животни? Аз например - прибирам се, завързвам го за стола, залепям му устата с тиксо и му разказвам два часа, как ми е минал деня, какво ми каза Мими, какво прочетох в "Космополитан", какви намаления на стоки видях в мола! Луд баничар седи на празния площад и вика. - Топли банички елате. Дошъл един човек и го попитал. - Може ли една баничка. - Чакайте господине не се блъскайте - казал баничарят. Клиентът се учудил, че няма никой на площада и решил да се изхитри. Ударил един силен шамар на баничарят. - Кой ме удари - казал баничарят разгневено. - В тая навалица откъде да знам. Решил да види Господ, какво става на Земята. Изпратил един ангел. Връща се ангела и казва: - Господи, нещата не са добре! 95 процента от хората са лоши, и само 5 процента са останали добрите!!! Разстроил се Господ, и изпратил мейл на тези пет процента добри хора, а какво пишеше в този мейл, извинете...Какво?! Не сте го получили ли??!! Кандидат за общ работник. Шефът: - Какви претенции имате? Кандидатът: - 3000 лв. заплата и спазване на кодекса на труда. - Ще ви дам 10 000 лв, секретарка и автомобил. - Вие се шегувате! - Вие започнахте пръв!