Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Катаджия на пътя с радар, е като снайперист на война: прави няколко успешни изстрела, издал е местоположението си - време за смяна на позицията.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
На новогодишно парти, в една фирма, в един кабинет е тъмница и се чуват викове: -Ох, Пешо, ох скъпи... никога не си ме... любил така... дали това е заради... това новогодишно... настроение? -Кой знае, може би заради това, че не съм Пешо!
Семейни
03.10.2017
2,969 прегледа
Следващ →
Още вицове
Американец, французин и един чукча решили да изпробват, кой от тях ще издържи най-дълго без да яде. Речено, сторено. За по-голяма достоверност този, който ще гладува го затворили в килия само с телефон. Американеца издържал три дни и позвънил по телефона, за да го пуснат навън. Французинът издържал една седмица. След него в килията влязъл чукчито. Минала една седмица, втора, чукчето не се обажда. Когато минал един месец решили да проверят какво става. Отвори ли килията и какво да видят. Чукчето стои на колене пред телефона и нарежда: - Телефонче, чукче гладен! Дай ям!
Три садистки обменят опит. Първата: Прибирам се вкъщи, връзвам мъжа си за стола и един час пред него ходя гола. Втората: Това е нищо! Прибирам се, събличам мъжа си чисто гол, слагам му един кучешки нашийник и го карам да ми лиже краката. Третата: Ама, че сте жалостиви, срам ме е направо! Нима така трябва да се постъпва с тези животни? Аз например - прибирам се, завързвам го за стола, залепям му устата с тиксо и му разказвам два часа, как ми е минал деня, какво ми каза Мими, какво прочетох в "Космополитан", какви намаления на стоки видях в мола!
Луд баничар седи на празния площад и вика. - Топли банички елате. Дошъл един човек и го попитал. - Може ли една баничка. - Чакайте господине не се блъскайте - казал баничарят. Клиентът се учудил, че няма никой на площада и решил да се изхитри. Ударил един силен шамар на баничарят. - Кой ме удари - казал баничарят разгневено. - В тая навалица откъде да знам.
Решил да види Господ, какво става на Земята. Изпратил един ангел. Връща се ангела и казва: - Господи, нещата не са добре! 95 процента от хората са лоши, и само 5 процента са останали добрите!!! Разстроил се Господ, и изпратил мейл на тези пет процента добри хора, а какво пишеше в този мейл, извинете...Какво?! Не сте го получили ли??!!
Кандидат за общ работник. Шефът: - Какви претенции имате? Кандидатът: - 3000 лв. заплата и спазване на кодекса на труда. - Ще ви дам 10 000 лв, секретарка и автомобил. - Вие се шегувате! - Вие започнахте пръв!