Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама борци решават кръстословици. Единият пита: - Абе,как е спортно равенство с две букви, с "О" започва? - Нула на нула бе тъпак.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
На новогодишно парти, в една фирма, в един кабинет е тъмница и се чуват викове: -Ох, Пешо, ох скъпи... никога не си ме... любил така... дали това е заради... това новогодишно... настроение? -Кой знае, може би заради това, че не съм Пешо!
Семейни
03.10.2017
2,970 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попаднали французина, англичанина и българина на остров с канибали. Вождът решил да си направи майтап и им казал: - Ясно е, че ще ви сготвиме, но ви давам един шанс да се спасите: ето ви една торба месо и едно куче. Хващайте гората и ако след седмица кучето говори родния ви език ще ви пуснем. Минала седмицата, излиза французина, влачи празна торба и кучето припка след него. - Изяде ли кучето месото? - питат го. - Изяде го. - Е, говори ли кучето френски? - Емиии..., не. Хоп - в казана. Излиза англичанина, влачи празна торба, кучето върви отзад. - Изяде ли кучето месото? - питат го. - Изяде го. - Е, говори ли кучето английски? - Емиии..., не. Хайде и той в казана. Излиза българина, влачи празна торба, кучето се тътри след него. - Изяде ли кучето месото? - питат и него. - Изяде го. А отзад кучето: - Лъже, неговата майка!
Две блондинки си пият сутрешното кафе. - Е, муцка много готин GSM си си купила, може ли да го разгледам? - Гледай бе, муцка. - Ама ти не си го включила. Какъв ти е pin-кода? - Четири звездички бе муцка
- Ще те взема на работа. - Колко плащат? - Хранят. - Съгласен съм!
Учителката: — Иванчо защо не беше вчера на училище? — Карах козата на пръч. — Баща ти не може ли? — Абе, и аз мога и татко може, но козата си иска пръч.
- Какво ще стане ако Бойко Борисов и Сергей Станишев се срещнат? - Циркът ще е пълен...