Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- За какво ви осъдиха? - За активно участие в сватби. - Как да го разбирам? - Ами във всички сватби все аз бях годеникът.
Разни 1,638 прегледа
Следващ →

Още вицове

Както си живял сам-самичък в рая, на Адам взело да му доскучава и решил да каже на Бог: - Боже, много е хубаво тук, но как ми се иска да има някой друг човек като мен, да си правим компания... Бог разбрал мъката на Адам и веднага се заел да му намери компания: - Адаме, ще ти направя жена, но за целта ще ми трябва едното ти око, ухо, крак, едната ръка... При което Адам се стъписал и рекъл: - Ааа, Господи, за тая работа повече от ребро не давам... - Трябва да се откажете от пиенето, иначе ще ослепеете - казва лекар на пациента. - Какво да се прави, докторе, на моята възраст вече всичко съм видял. - Господине! Махнете си ръцете, за каква ме мислите! - Не мисля затова, за което вие си мислите. - Мислех, че сте мъж! Колко са отвратителни неискрените хора - ти ги лъжеш, а те се правят, че са повярвали. Няколко приятели си говорят как биха се отървали от тъщите си. Единият казва: - Ще купя отрова, всеки ден по малко, по малко в кафето... докато умре. Другият: - Аз пък ще й подаря нова кола. Обаче ще й повредя спирачките. Тя ще се качи да се повози, ще настъпи газта, няма да може да спре и ще се разбие някъде. Третият: - Аз пък ще купя десет опаковки аналгин. - Защо? - Ще ги изсипя всичките в тигана и ще ги разбъркам докато се стопят. - Ама за какво? - Ще ги излея в голяма форма и ще направя от тях едно огромно хапче аналгин. - И какво? - Ще влезе тъщата в кухнята, ще го види на масата, ще каже - я, какво голямо хапче аналгин... - Е, и? - А аз в това време отзад с брадвата по главата...