Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Зима, супер студ, пътува в рейс една блондинка и седи до отворен прозорец. - Извинете госпожице, може ли да затворите прозореца, защото вън е много студено! Блондинката не казва нищо. - Извинете, хайде да затворите прозореца, защото навън е супер студ! Пак нищо. Накрая един става и затваря ядосан прозореца. Блондинката седи и си мисли: - И кво ся, навън да не стана по топло?!
Блондинки 3,390 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещнали се двама приятели бизнесмени: - Какво става, как е? - Решил съм да намеря работа на моя син, сам да се оправя вече. - Нямаш проблеми, пращаш го при мене, получава служебен апартамент, служебна кола, почва с 1000 лева заплата - Да, ама аз исках да започне от нулата - да ходи с градския транспорт на работа, д...а получава 150 лева на месец... - О, не знам как ще стане, хората учат по пет години за такава работа! - От какво бяхте болен? - пита шефът. - Е, па знам ли, то си пише в болничния лист - отговаря работникът. - Докторе, вярно ли е, че здравето не може да се купи с пари? - Кой Ви е наговорил тези глупости? - А Генко защо се държи така странно - ту плаче, ту се смее? - Жена му го напуснала днес... - А защо плаче? Първото нещо, което един непубликуван автор трябва да запомни, е че никой изобщо не го е молел да започва да пише. Когато добре е запомнил това, той няма право да се обезсърчава, че другите хора ги публикуват.Джон Фарар