Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Въпрос: Как броят хората от Чернобил до 30? Отговор: На пръсти.
Други 2,314 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко преди края на работното време клиент, закупил компютър през деня, отново се връща в офиса и спокойно обяснява на търговеца, който му го е продал: - Ами... компютърът, който ми продадохте днес, изгоря... - Има проблем с някой от компонентите ли? - Не, просто си изгоря. - Не се притеснявайте, господине, той е в гаранция, ще отстраним проблема. Какво е изгоряло? - Всичко. - А, това е изключено! Не е възможно! Процесорът нали е цял... - Изгоря. - Дъното? - Изгоря. - А паметта? - Изгоря. - Мониторът? - Изгоря. Търговецът вбесен изкрещява: - А-а-а, не може така! Какво сте правили? - Абсолютно нищо... Случайно вкъщи стана пожар... Влязъл човек в бар и попитал: — Какъв коктейл ще ми предложите? Барманът отговорил: — Ами, най-новия ни – едно, две, максимум три! — Какъв е този коктейл? — Ами, взимаш една тенджерка. Сипваш вътре чаша водка, две, максимум три. После взимаш една чаша коняк, две, максимум три и ги сипваш в тенджерката. После взимаш чаша уиски – две – максимум три, и в тенджерката. После взимаш халба бира – две, е, максимум три и в тенджерката, разбъркваш хубаво. Сипваш си една чашка, две, максимум… три. След това веднага ставаш, и правиш крачка, две, максимум три! Комисия идва на посещение в лудницата. От тълпата луди изскача един, вдигнал стол над главата си, и подгонва една мадама от комисията. Оная бяга, пищи, лудият я гони… Стигат до последния етаж на лудницата, жената вече няма на къде да бяга и решава да се предаде. Обръща се с лице към лудия и чака съдбата си… Оня галантно й поднася стола: - Заповядайте, седнете… Не е важно дали ти ще духаш, или на теб ще ти духат. Важно е да си в оркестъра!!! Опитвали ли сте някога секс по телефона? Готино, а? А сега си представете пиене по телефона? Готино, а? Набирате нужния номер, отговаря ви пиян и весел глас: - Здравей, приятел, какво ще пиеш - водка, вино, уиски, бира?..Зелен Собиески? Супер! Ето, един зелен собиески и зелена ябълка. Какъв цвят само, какъв аромат!!! Наздраве!!! гъл-гъл...Как влиза само! А мезенце какво? Кисели краставички, шунка, луканка? Шунка? Заповядай! ам-ам...