Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Имаш ли сметка в банката? - Да, но за съжаление не в моя полза.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Две стари моми пият кафе на терасата и наблюдават как един петел безуспешно гони някаква кокошка. Неочаквано кокошката изскача на улицата и попада под автомобил. - Нима не е прекрасно! - въздъхва една от старите моми. - Тя предпочете смъртта...
Разни
03.10.2017
1,708 прегледа
Следващ →
Още вицове
Илюзионист споделя със свой приятел: - Имах един сензационен номер - разрязвах жена си на две. Няколко пъти. Но скоро след това се разделихме... - И къде е тя сега? - пита приятелят. - В Париж и в Рим.
Качва се в автобуса пиян мъж. По някое време идва контрольор, а се оказва, че пияния е без билет: — За ракия имаш пари, а за билет – не? — Ама аз бях на гости и един приятел даде ракия – оправдава се пияният. — А защо не ти даде за път? — Как да не ми е дал… – и вади от джоба си шише ракия.
Един поп много пиел и биел жена си. В едн момент на попадийката страшно й писнало, застанала пред разпятието и започнала да плаче и да се моли: -Боже, нека спре, нека не пие и не ме бие повече! Не щеш ли, в този момент се връща попа от кръчмата и я заварва.Започва отново да я бие и крещи: -Ах, ти мръсницооо, на Шефа ще ме портиш, а??
Неизвестен млад мъж спечелил шампионата на Франция по бягане на 100 метра. - Как успяхте да го направите? Навярно тренирате в някой спортен клуб? - питат журналистите. - Не, работя на едно стрелбище. - На стреблище!!?? - Ами да, на стрелбище. Аз там сменям мишените....
Не бройте свещичките на тортата - просто поддържайте пламъка запален!