Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един програмист се качва в такси. На въпроса на шофьора на къде да кара програмистът отговарил: - http...
Програмисти 3,267 прегледа
Следващ →

Още вицове

Манго и Гюлбие решили да правят секс. Къде, къде? На железопътната линия. Почнали да се ебат, но влакът идва. Свирил машиниста, свирил, ама Манго не ебавал да става. Тогава машинистът слязъл от влака, отишъл при Манго и рекъл: -Бива ли, бе Манго така? Цял влак да спираш. А Манго отговорил: -Да спира, който ще. Аз не мога. Високо в планината. Път минава през малко балканско селце с няколко къщички. По пътя с висока скорост се движи автомобил. Някакво уплашено прасе се защурва по пътя и автомобилът го блъска. Шофьорът слиза, оглежда се, не вижда свидетели на случката, приближава се до прасето, хваща го за краката и го замъква до багажника на колата. Точно отваря капака, когато чува някакъв глас: - Опа, човече! Обръща се уплашено и вижда селянин с пушка в ръка. - Да! - Ами само не ми казвай, че си тръгнал да го водиш в болницата... Пияница сяда на бара в кръчмата, слага пред себе си будилник и започва да пие бира след бира. По някое време поглежда будилника, надига се и казва на бармана: - Два. Време е да си ходя. - Какво, два часа ли стана вече? - Не, станаха два будилника. Един човек тича по улиците и раздава на минувачите бели листа. Към него се приближават двама полицаи. - Гражданино, какво раздавате? - Как какво? Не виждате ли - раздавам позиви! - Ти с кой се ебаваш, бе? Т`ва са си чисто бели листа. - Не! Това са позиви. - Е, като са позиви, тогава защо нищо не пише? - К`во да пише - то всичко е ясно! Звъни ми един приятел на домофона и ме пита: - Къде си?