Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Типичен коментар след секс? Овен: "Хайде пак!!!" Телец: "Ама как огладнях! Подай ми пицата." Близнаци: "Къде е дистанционното?" Рак: "А кога ще се оженим?" Лъв: "Бях страхотен, нали?" Дева: "Трябва да изпера чаршафите..." Везни: "Ако на теб ти е харесало, значи и на мен ми хареса." Скорпион: "Хмм... да те развържа ли?!" Стрелец: "Не ми се обаждай... Аз ще ти се обадя!" Козирог: "Имаш ли визитка?" Водолей: "Искаш ли да пробваме нещо лудо другия път... например да сме голи?" Риби: "Ъъъ... Как ти беше името?"
Разни 2,358 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако в бензиностанциите се пазаруваше както в българските аптеки: -Добър ден! Заредете ми гориво. -Какво да бъде? Бензин или дизел? -Май бензин беше. -Какъв вид да бъде? -Безоловен, оловния ми цапа ауспуха и мирише лошо. -Вече не се произвежда бензин с олово, от няколко години. Аз Ви питах 95 или 98 да сложа? -Ами не знам, има ли някаква разлика? 98 трябва да е по-пречистен, нали? -Добре. -Уф, ама той бил скъп. Сложи ми 95, пет килограма! -Господине, бензина се мери с литри, пет литра ли желаете? -Слагай там, ти знаеш...Взел съм само 4 лева, ще ми стигнат ли? -Не, само за 2 литра имате пари. -Големи скъпари сте тук! Сложи ми само 400 грама, за да ида до другата бензиностанция, там направо сипват, без да ми задават глупави въпроси. Парашутисти на пръв тренировъчен полет. Отварят люка, скача първият, скача втори, скача трети... Командирът застава решително пред люка и спира останалите: - Стига сте се излагали бе, още не сме излетели! Вчера отидох пиян на работа, днес махмурлия. Никакви упреци нямаше, не ме изгониха, а и впрочем кой ще ме изгони - аз съм шефа. "Дис из спартаааа" - ревеше Перничанинът и форсираше 300 коньовия голф. Ирландски бар. Двама седят на бара и си приказват: - Откъде си? - От село Блекстоун. - Ха, какво съвпадение, и аз съм оттам! И на коя улица живееш? - Оук драйв. - Бре, съвпадение! И аз така. А как се казва баща ти? - Шон. - И моя. А майка ти? - Присила. - Егати съвпадението, и моята. И на кой номер на улицата живееш? - 97. - И аз... Случаен посетител на бара поразен пита бармана: - Какво става тука? - А, нищо особено, братя О`Шонъри пак са се напили като копачи.