Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- За кой гласува? - Гласувах срещу всички. - То няма такава опция! - Аз им нарисувах!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Двама пияни си стоят . . . Двама пияни си стоят и единият вика на другия: - Да ти викам ли такси? - Викай ми както си искаш.
Пиянски
03.10.2017
2,072 прегледа
Следващ →
Още вицове
Крайпътен надпис: Дърветата на магистралата увреждат автомобилите единствено в случай на самоотбрана!
Блондинка пътува във влака. До нея седи младеж, който се мъчи да я заговори. По едно време той пита: - Извинете, за къде пътувате? - За Бургас. - отговаря блондинката. - И какво ви тегли натам? - Ами локомотива...
Младо семейство отиват на лекар, за да уточнят в кого е проблема. Докторът казва на мъжа да вземе едно секс списание и да отиде в другата стая в която да предостави спрерма за анализ. След 10 минути пациента се връща при доктора и вижда, че сетрата прави свирка на друг пациент. Много разтроен той започва да крещи, защо на мен сте ми дали списание, а на тоя сетрата му прави свирка. Докторът му отговаря, вие гоподине сте по клинична пътека, а другия господин си плаща.
Милиционер се прибира у дома. вижда, че жена му плаче, и пита: - Защо плачеш? - Ще имаме дете...но трябва да ти призная..че това ще е съседското дете! - Намерила си за какво да плачеш! Ще го направим много просто - на съседа няма да казваме нищо и ще оставим детето за нас!
Звънях на моя съпруг пет пъти, но не си вдига телефона. Написах му SMS: "Скъпи, надраскали са колата." И опаа - за 7 минути 15 пропуснати обаждания.