Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
тук беше Иван... тук беше Митко... Просто обикновени надписи, но защо се коркам, може би защото са от вътрешната страна на гардероба.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В ЖИВОТА НА ЖЕНАТА ИМА 5 МЪЖЕ СЪПРУГ малко знае, малко вижда ПРИЯТЕЛ много знае, малко вижда ЛЮБОВНИК малко знае, много вижда ГИНЕКОЛОГ много знае, много вижда ШЕФ квото каже т`ва става
Разни
03.10.2017
1,707 прегледа
Следващ →
Още вицове
Демокрацията в България достигна толкова високо ниво, че мутри и полицаи могат да дружат открито.
Ако помогнете на някой в беда, той непременно ще си спомни за вас, когато отново попадне в беда.
Дама гледа продължително мъжа си, който от половин час не се откъсва от вестника си, и въздиша: - А когато ме ухажваше, беше толкова нежен и внимателен, скъпи! - Е, мила, човек спира да се страхува, че ще изпусне влака, след като вече се е качил на него.
Ето как си представям кучетата, когато лаят през нощта: КУЧЕ 1: ХЕЙ! Аз съм куче! Има ли други кучета наоколо? КУЧЕ 2: Да! Аз също съм куче! КУЧЕ 1: Супер! Аз съм куче и ям храна! КУЧЕ 2: Аз също ям храна! Имаме толкова много общи неща помежду си! КУЧЕ 1: Акаш ли? Аз акам! КУЧЕ 2: И аз също! КУЧЕ 1: Аз имам хора! Имаш ли хора? КУЧЕ 2: Да! Имам! В момента спят! КУЧЕ 1:Наистина ли?! Моите хора също спят! КУЧЕ 2: Хайде да изпеем една весела песен за нашите спящи хора! КУЧЕ 1: Хайде! Да започваме! *започва адско виене*
Полицай влиза в бара, оглежда внимателно, приближава и пита бармана: - Да се е мяркала някоя червенокоса блондинка в бара тези дни? - Абе вие пак ли подгонихте извънземните? - Защо? - Ами на Земята няма червенокоси блондинки.