БТВ Новините 10/01/2009:Съобщение на г-жа Мазнярова от социалното министерство:
До всички пенсионери(които не готвят на газ!!!)- в Търговище имало лебеди! Пресни! Току-що долетели ! не в магазина -в езерото! Без пари-само трябва да си ги заловите! И сега ако кажете ,че не се грижим за вас...Организирани групи за лов-тръгване 10:00 часа, от централна гара- пътува се с трамвай.Да ви е сладко!
Един принц трябвало да целуне една жаба за да стане тя принцеса както е в приказките.
Приготвял се принца, Приготвял се и накрая се решил да я цуне ;-)
Целунал той първи път - Нищо
Целунал той втори път - пак Нищо
Аха да я целуне трети път и жабата проговорила:
Ммммм, квак, много съм омагьосана, квак. Ще трябва квак, една свирчица да ми направиш ;-) квак.