Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Боксов мач. Единия боксьор е определено по-добър и непрекъснато дрънка съперника си, който вече целия е в червени сополи и синини. Накрая след челен удар право в брадата пада на ринга, и губейки съзнание едвам промълвил: - И какво не му харесвах на шахмата?!
Спортни 3,143 прегледа
Следващ →

Още вицове

Репортер: "Паднала е част от фасадата на жилищната сграда и само по случайност няма уцелели!" Радиореклама: "Нашата работа вече е опечена, опечете си и вашата!" Футболен коментатор: "Топката се движи ниско по тревата и състезателя я спасява с гърди!" Прогноза за времето: "В източните райони дъждът продължава да спира!" Надпис на микробус: "Денонощно погребално бюро. За постоянни клиенти - отстъпки!" Коментар на спортен журналист: "От този завой по-обратен няма!" Обява във вестника: "Търсят се младежи за сандвичи!" Надпис в ХЕИ: "Отрова за населението ще се раздава следобед!" Спортен коментатор: "И както виждате на светло синьото табло което не работи..." Реплика в чата: "Само мъже и жени сме се събрали тука!" "Поздрав за всияки мои родители!" "Събранбието ще се проведе в 21,00 ч сутринта!" Обикновения Човек казва: - Веднъж се разминах на косъм от смърта. Смърта: - Веднъж се разминах на косъм от Чък Норис! Говорят си двама стари евреи: - Имало едно време Римска империя… Императори, Гай Юлий Цезар, това-онова… И имало и евреи. - Така си е. - Имало и Френска империя… Наполеон, тоя-оня… И пак имало евреи. - Да, вярно. - А после - Съветски съюз, Ленин, Сталин, СИВ, Варшавски договор… И пак евреи. - Така де, ама какво искаш да кажеш? - Ами мисля си - ето, нашите стигнаха до полуфинала. Радвайте се на живота, а не на неговия смисъл Фьодор Достоевски Двама приятели седнали в едно кафене. На отсрещната маса една мадама седнала и си разкрачила краката. Между тях се виждало нещо черно. Единият от приятелите казал: -Това са и космите-тя е без гащи! Другият: -Не е вярно-това са и гащите! -и завързали спор. Спорили, спорили, накрая дошъл сервитьора при тях и те му казали: -Виж сега, с моя приятел спорим. Оная мадама там се е разкрачила и между краката и се вижда нещо черно. Аз викам, че са космите и, пък той вика , че са гащите и. Ето ти десет лева, иди до нея, изпусни нарочно менюто и погледни , за да ни кажеш. Келнера взел десетте лева и направил каквото му казали. Върнал се при тях и те го питат: -Е, кажи сега -космите ли са или гащите? -Момчета, момчета, и двамата не сте познали. -Тогава какво е? -Мухи, момчета, мухи! ! !