Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Хубаво ли ти е с мен? - Да. - Наистина? - Да. - Нали не лъжеш? - Не. - А как ще докажеш? - Всеки ден ти доказвам, връщам се след работа вкъщи!
Семейни 3,359 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка и приятелят й се разхождат. Блондинката: - Винаги съм се чудила, как тези овце се задържат на този наклон и пасат! Момчето: - Ти не знаеше ли, те са овце алпинисти. Лесно е да си добър победител. Трудно е да си добър губещ. Червената шапчица си вървяла из гората. Изведнъж пред нея излиза един зелен вълк. — Вълчо, защо си зелен? — Аз съм крокодил ма!!! При насъпилото положение в България, Иванчо взел та умрял от глад. Явил се той пред вратите на рая. Сам Господ му отваря. - Господи, Иванчо съм от България. Мисля, че водих праведен живот та се явявам тука. - Да Иванчо, за тука си. Влизай. И тъй като било по обед, Господ го пита: - Сигурно си гладен, ще хапнеш ли с мен? - Ами да, защо не. Отворил Господ една рибена консерва, седнали на един камък и яли. Докато яли, гледа Иванчо долу в ада, ония ми ти пичове нагъват пържоли, пият вино, музика и мацки, с една дума - купон. На другия ден на обед, пак същата история. На третия ден след като нагъвали пак консерви а ония долу печено прасе, Иванчо се осмелил и запитал: - Господи, извинявай ама каква е тая работа, ние тук уж в рая, пък караме на сухоежбина, а ония долу пируват. - Иванчо, какво да ти кажа, не си заслужава да готвя само за двама души. В претъпкания рейс влиза някакъв хилав пич и казва: — Извинете, някой би ли отстъпил мястото си на болен от СПИН? Ама не се бутайте, трябва ми едно място, а не целия рейс.