Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На Иванчо батко му качва момиче в колата и отпрашва към гората, а Иванчо на колелото и след тях. Скрива се зад едно дърво и слуша; -Ще ми дадеш ли? -Няма. -Ще ми дадеш ли, последно те питам...? -Няма да ти дам.... -Тогава слизай и се прибирай пеш. На другия ден Иванчо качва Марийка на колелото и я закарва на същото място и започва: -Марийке, ще ми дадеш ли ? -Ще ти дам Иванчо. -Марийке, последно те питам, ще ми дадеш ли ? -Нали ти казах, бе Иванчо, ще ти дам. -Вземай колелото тогава, аз ще се пребера пеша...
Иванчо и Марийка 2,737 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо и Марийка били заедно от няколко месеца , но на Иванчо все не му излизал късмета...Питал Марийка постоянно, тя не и не! Един ден се ядосал и си казал че тая няма да я бъде! Марийка много обичала като слиза по стълбите да се пуска по парапета.Отишъл Иванчо и забил един пирон на парапета.На другия ден Марийка се засилва и.... прас... на пирона, цялата се разпрала от долу... Отива на лекар и доктора започва да я шие.Пита я Марийка колко да зашива , тя мислила, мислила и по край нея минала една страшна мед.сестра - посочила я Марийка и казала -Ето, като на сестрата. Тогава докторът се засмял и казал: - Бегай, да се пуснеш още един път по парапета !!! - Снощи изпих две водки, три бири , една ракия и два джина и на сутринта нищо ми нямаше! - Как така ,бе? - Нищо ми нямаше бе, гащите ми нямаше, блузата ми нямаше, часовника, телефона... Жената на сисадмин пита мъжа си: - Защо никога не разказваш как е минал денят в работата??? - Какво да ти казвам? Вчера например беше изгорял захранващия блок... - Милият ми! Ами поне взимай санвич с теб... Срещнали се китаец и българин. Седнали да си говорят. Китаеца: - В Китай живеят почти милиард и половина човека! Българина: - А в България сме под 8 милиона! Китаеца: - Сигурно се знаете по физиономии! Преди, за да се продават по-лесно, на китайските стоки лепяха етикети "Made in Japan". Сега лепят етикети "Made very far from Japan"(много далеч от Япония)