Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи си Иванчо в час и си играе с химикалката. Учителката вече се изнервя и го пита. - Иванчо, какво правиш? - Ами госпожо, вижте - вътре, вънка, пък малки пълнителчета не ражда. Учителката се ядосала и го изпратила при директора. Директора го пита: - Иванчо какво пак направи. - Господин Директор вижте, влиза вътре, вънка, пък малки пълнителчета няма. Директора взима химикалката и той вътре вънка и верно нема малки пълнителчета. Разглобява я след малко и казва: - Иванчо, може ли да си толкова глупав, не виждаш ли, че има спирала?
Иванчо и Марийка 3,289 прегледа
Следващ →

Още вицове

От задържаните пирати иззели 9 грама йо-хо-хо и бутилка ром. При всички хора мозък се появява още в зародиш, при някои така си и остава и после. Защо не е желателно да сме от 14:00 до 16:00 в джунглата? Защото слоновете се учат да летят ! Защо крокодилът е сплеснат? Защото е бил от 14:00 до 16:00 в джунглата! Защо слоновете имат големи уши? За да прелитат от цвят на цвят! Как слоновете се учат да летят? Качват се на едно листо и чакат да дойде есента! В една кооперация станало обир на апартамент. Полицаите започнали разпити на всички съседи и стигнали до един самотник,в който всички се съмнявали. Следователят, го извикал и му казал:-Сядай и започвай да разказваш какво си правил от снощи до днес... Онзи се позамислил-позамислил и попитал:- Ама с поробности ли? Полицаят му казал:-До най-малката... Самотникът започнал: -Снощи...легнах.Замислих се и докато мислих си праснах една чикия...На сутринта се събудих и... си праснах още една...Станах,отидох в банята и си праснах още една...После закусих и докато ядох си праснах още една...по-едно време чух шум... Тръгнах за навън да видя какво става и по-пътя си праснах още една... Излязох от вратата и някой ме фрасна по-главата и...:-Замислил се и полицаят скочил... Самотникът го погледнал сериозно и казал: -После, не мога да се сетя праснах ли си още една или не...!!! - Защо жените не са добри шофьори? - Защото нямат балансьор между краката!