Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Горските животни се разбрали да не говорят глупости, а да говорят само с имена на цветя. Върви си един ден Кумчо Вълчо и много му се чукало... Срешнал Кума Лиса и като я видял и казал: - Лисо, както съм го набожурил, като ти го накокича в теменужката и ще ти потекат момини сълзици...
Животни 3,114 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървял си Мечо през гората, видял една гъбка и й казал: - Гъбке, ще те набера! Гъбката отговорила: - Недей, Мечо, затвори. Имам безплатни минути, аз ще те набера! Съдията: — Гражданко, кога ви изнасили обвиняемият? — Ами, през цялото лято. Мъж и жена джепчии, които харесват отбора на Левски се разхождали из "Герена". Не щеш ли един старец ги попитал: - Здравейте госпожо и господине, вие сте прекрасна двойка, ще ми кажете ли как се запознахте? - Разбира се, в джоба на господин Томов! - отговорил мъжът, а жена му веднага го смъмрила: - Мълчи си бе Тодоре! Наташа Ростова танцува на бала с Пиер Безухов. - Графе, на маншета Ви има петънце - прави му забележка Наташа. Графът, неиздържал позора, отива в другата стая и се обесва. А Наташа вече танцува с княз Андрей Болконски. - Княже, на ревера Ви има петъце - забелязва тя. Андрей отива в другата стая и неиздържал позора се застрелва. И ето вече е ред на поручик Ржевски. - Поручик, ботушите ви са кални... - Не се безпокойте, мадам, това не е кал, а говно. Ей сега ще засъхне и само ще си падне... - Кое е най-голямото наказание за програмиста? - Тъщата му да разбира С++.