Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Хора! Не купувайте китайските стоки! Лоши са! Това ви го казваме ние, турските производители!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Какво ме гледате като някакво неизвестно подземно животно! Учител по история
Бисери
03.10.2017
3,309 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пиян мъж със скъсана риза, по лицето следи от червило, в джоба празна бутилка ракия, се качва в автобуса и сяда до един свещеник. Отваря вестник и си чете. После се обръща към свещеника и пита: - Отче, а дали знаете от какво се получава артрит? - Артрит, сине мой, имат хората, които са избрали грешния път, които спят с пропаднали жени и злоупотребяват с алкохола! - Ама че гадно!... Пияният млъква и гледа замислено в пода. Свещеникът съжалил, че отговорил така рязко и пита: - Добре, сине! Отдавна ли имаш артрит? - Ама защо аз да имам артрит!? Аз нямам артрит! Тук във вестника пише, че патриархът има артрит...
Иванчо и Марийка учили в едно и сащо училище. Всеки ден след училище те отивали до едно дърво и Иванчо казвал: - Ако се качиш до горе ще ти дам една стотинка. Марийка се качвала и така всеки ден. Накрая майката на Марийка разбрала каква е работата и казала на Марийка: - Иванчо го прави само и само да ти гледа гащичките. На следващия ден станало пак сащото и майката на Марийка и казала: - Нали ти казах какво иска Иванчо? А Марийка отговорила: - Спокойно мамо, този път бях без гащички.
Един пътник гледа един полицай,който си дупчи два билета и го пита: -Ти защо дупчиш два билета? -Ами ако загубя единия, да имам друг. -А какво ще стане ако загубиш и другия билет? -Ами имам си карта? А какво ще стане ако си загубиш и картата? -Полицаите пътуват безплатно.
Давама борци и щефа се возели на БМВ-то си и не щеш ли изведнъж пред тях изкача едно магаре и те бум право в него. Излизат борците от колата, гледат калника смачкан,какво да правят? Единият казал: -Абе ще надуем през ауспуха и ще се оправи!- надували те ,надували нестава. В това време минало друго БМВ с борци и като разбрали какво правят рекли: -Абе момчета много сте тъпи да знаете. Как искате да стане нещо като не сте затворили люка.
- Скъпа, да знаеш къде е днешния вестник? - Завих боклука в него и го хвърлих. - Но аз още не го бях разгледал! - Нямаше нищо интересно. Черупки от яйца, обелки от картофи...